Звіт депутатів

ЗВІТ
депутата Кушугумської селищної ради за 2011 рік
Майстро Дмитро Миколайовича
виборчий округ №10

     В жовтні 2010 року мене було обрано депутатом Кушугумської селищної ради у виборчому окрузі № 10 (вул. Стадіонна, Партизанська, буд.1-61).
    З цього часу і до сьогодення, я активно виконую депутатську роботу, постійно приймаю активну участь в засіданнях ради та постійної комісії з нагляду за законністю та соціально-культурних питань, яку і очолюю.
    Для покращення благоустрою селища мною було розроблено ряд проектів положень і рішень (положення «Про адміністративну комісію при виконкомі селищної ради», положення «Про благоустрій селища» та інші), які в подальшому були затверджені селищною радою.
    Регулярно проводжу депутатські прийоми і зустрічі з виборцями, під час яких мною було прийнято 40 громадян.
    В інтересах жителів селища мною в 2011 року було направлено на підприємства та органи державної влади 6 депутатських звернень, більшість яких вирішена по суті.
    Так, мною спільно з депутатом селищної ради Берестенко С.В. (виборчий округ № 11) та квартальними вулиць Стадіонної (Терещенко Л.Є.) і Партизанської (Старіков В.С.), за кошти мешканців, було проведено освітлення цих вулиць та здійснено їх підключення до технічного водопостачання.
    Також, вирішено питання про заміну аварійної електроопори на вулиці Стадіонній, відновлення дорожньої розмітки «Зебра» на зупинках громадського транспорту «Вапняна» і «Шкільна», встановлення дорожнього знаку «Пішохідний перехід» по вулиці Партизанській.
    Крім цього, я активно займаюся захистом прав та законних інтересів жителів селища, проводжу безкоштовні юридичні консультації і здійснюю правову освіту населення.
    В 2011 році, мною було опубліковано ряд статей і проведено лекції для учнів гімназії «Інтелект» та трудового колективу Кушугумської міської поліклініки щодо основних прав та свобод громадян.
Звіт за 2011рік
депутата Кушугумської селищної ради по 26 округу 
    Майстренко Віктора Вікторовича.

      В 2011 році виконуючи обовязки Депутата селищної ради, доручені мені виборцями по 26 округу, почала реалізовуватись моя передвиборча програма:
     Було проведено за рік чотири загальні збори мешканців мого округу на які жителі були запрошені мною особисто, квартальною по округу 26 Трухіною Наталією Степанівною, а також завдяки оголошенням на торгівельних точках та зупинках транспорту. Зустрічі були тематичними і присвячені в цілому розясненню населенню правил благоустрою селища прийнятою на сесії селищної ради, вуличному освітленню селища, проблемам збору та вивезення сміття,водопостачання питною водою,недопустимості виконання земляних робіт на дорогах без узгодження з селищною радою,своєчасною обрізкою дерев які псують лінії єлектропередач. Були вислухані прохання та пропозиції виборців за для покращання умов проживання по округу.
    Також на одну з зустрічей був запрошений депутат Районної ради  Бугрім Ігор Володимирович, який особисто надав відповіді на найбільш важливі запитання мешканців.
     Разом з квартальною по округу 26 Трухіною Наталією Степанівною, було проведено подворовий обхід округу де кожному мешканцю були розяснені правила благоустрою селища та вручені під розписку витяги з правил.
      За 2011 було встановлено 13 нових сучасних ліхтарів обладнаних энергозберігаючими лампами придбаних на кошти які були зібрані завдяки мешканцям. По округу працює 21 ліхтар.  А саме:
Вул.Горького 4шт. нових 2 старих
Вул.Тяпкова-4шт.нових 2 старих
Вул. Жеріхова-2шт.нових 4 старих
Пров.Лісний 3шт. нових
     Робота по освітленню триває і надалі- на 2012 планую повністю демонтувати старі та встановити 15 нових.
       За мої особисті кошти було встановлено ліхтар на зупинці Дубова.
     За мої особисті кошти та частково мешканців найнятою бригадою будівельників була проведена робота по ремонту 200м проїзжої частини по вул.Тяпкова
        В процесі ремонту забетоновано проблемний спуск, який постійно розмиваеться зливами для чого було використано:
  1. Шлак доменний- 24 тонни
2. Щебінь фракція 10\15- 24тонни
3. Цемент ПЦ-400- 500кг
4. Диз паливо- 40 літрів
      З цих матеріалів 24 тонни щебня було отримано завдяки селищному голові Загребельній Г.О
   Мешканцями було частково зібрано на диз паливо 260грн, яке було використане для доставки 24тонн щебню.
        Вирубані чагарники, прибрана територія біля занедбаного будинку Вугол Тяпкова та Крупської.
      Постійно проводиться мною особисто та робітниками прибирання території 1,5 га. біля Литвинового мосту в кінці вул.Горького.
     Було зафіксовано 2 виподки висипання мешканцями на проїзжу частину глини та землі по вул. Тяпкова.
       В обох випадках після роз, яснювальної роботи і попередження про штраф викинутий грунт був мною зібраний і вивезений власним автомобілем з причепом  на проблемні ділянки схилів.
     Після дзвінків мешканців про черговий прорив бракової водопроводної труби проклоденої мешканцями по вул.Тяпкова, мною був знайдений спонсор що профінансував витратні матеріали для ремонту водогону представниками КП Водоканал.
    Завдяки моєму проханню адміністрацією данного сайту, а саме Миценко Юлією Володимирівною, Кушугуській селищній раді були надані техничні можливості для висвітлення діяльності та двусторонньому звязку з громадянами на данному ресурсі. 


ЗВІТ 
роботи за друге півріччя 2011р. 
депутата Самохвалової Н.В.
Округ №28
Дата зборів на своєму окрузі: 10.08.2011 рік
Черга денна: - 1 .Прибирання своїх земельних ділянок і прилеглих їх територій.
Взяти під контроль прибирання вулиць згідно правил благоустрою селища Кушугум п.3.8 прибирання сільських територій.. 
2. Перевірка табличок з нумерацією на будинки. Запропонували пофарбувати цифри номерів будинків.

Дата зборів на своєму окрузі: 26.12..2011 рік
Черга денна: освітлення, перехід на енергозберігаючі ліхтарі. 
Визначити, які ліхтарі працюють.
Працюють ліхтарі -пров.Зразковий № 1, провул.Новий №5 , по вул.Пушкіна №16, №24, №46, №47
Магазин по вул. Пушкіна №12 ліхтар підключений до магазину., по вул. Пушкіна №86, №4,№5, 57, 67, 40. ліхтарі не працюють.


ЗВІТ
депутата Кушугумської селищної ради 
виборчого округу №25 
Малюк Надії Олексіївни
Депутатом селищної ради мене було обрано в жовтні 2010 року у виборчому окрузі №25 (вул. Мостова, Кринична, Комбайна).
З цього часу і до сьогодні я виконую депутатську роботу, постійно приймаю участь в сесіях селищної ради, засіданнях постійної комісії з питань планово-економічного розвитку та бюджету, веду особистий прийом виборців.
Для покращення благоустрою селища приймала участь в програмах по освітленню вулиць, а саме: здійснювала обхід вулиць Мостова, Кринична, Комбайна з метою визначення місць для встановлення освітлювальних приладів. Звіт був поданий до селищної ради.
Проінформувала своїх виборців про організацію вивезення сміття з території селища, провела роз'яснювальну роботу щодо благоустрою територій біля подвір'їв, здійснення обрізування гілок дерев, що створюють аварійні ситуації для електромереж.
Проводила особистий прийом громадян. Було три звернення щодо встановлення освітлювальних ліхтарів, вивезення сміття та водопостачання.
Для вирішення питань, з якими зверталися виборці, я направила прохання до селищної ради щодо встановлення освітлювального ліхтаря по вул.. Комбайній, 41, роз'яснила порядок централізованого вивезення сміття по вулиці Мостовій та водопостачання по вул.Комбайній.ЗВІТ
Депутата Кушугумської селищної ради
Виборчий округ №18
Забєйворота Ірина Миколаївна
У жовтні 2010 року мене було обрано депутатом Кушугумської селищної ради, у виборчому окрузі №18 (вул. Колхозна, Шевченко, провулки Сонячний, Світовий)
Вивчила нормативно-правові документи селищної ради, провела роз'яснювальну роботу із виборцями по питаннях благоустрою селища, освітлення вулиць, про вивіз сміття в спеціальних маркованих пакетах, про необхідність встановлення номерів на будинках та табличок із назвами вулиць.
Приймаю активну участь у засіданнях та постійної комісії з нагляду за законністю та соціально-культурних питань, секретарем якої я є.
За моєю участю було проведено освітлення в пр. Світовий та по вул. Шевченко. Розглянуто та дві скарги від жителів вул. Колхозної та проведено роз'яснювальну роботу.
Обрана квартальна - Божко Тамара Федорівна (вул. Шевченко, 121, дом тел. 223-41-77), яка також надає посильну допомогу.
Усі мої виборці мають мої координати, тому багато інформаційно-розяснювальної роботи проведено у телефонному режимі.
Письмових звернень, скарг від виборців не надходило.


Звіт
Депутата Кушугумської селищної ради 
Виборчий округ № 3О 
Власенко Галини Петрівни
У жовтні 2010 року мене було обрано депутатом Кушугумської селищної ради ,у виборчому окрузі № 30 /вул.. Прияружна, вул.. Коротка/.
Ознайомилася з нормативно-правовими документами селищної ради. Із своїми виборцями обговорила питання по благоустрію нашого селища, а саме: про вивіз сміття, про освітлювання вулиць, про підсипку доріг, про ремонт водогонів та про встановлення номерів на будинках з назвами вулиць.
Приймаю активну участь у засіданнях постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології, де намагаємось вирішувати питання в рамках чинного законодавства.
За моєю участю було проведено освітлення по вулиці Прияружній та Короткій.
Обрана квартальна - Живиця Валентина Іванівна, яка мешкає по вул.. Прияружної, 35 /моб. Тел.. 097-828-60-22/, яка також надає допомогу в роботі з населенням.
Такожінформаційно-роз'яснювальну роботу провожу в телефонному режимі. Письмових звернень, скарг від виборців не надходило.Звіт
Депутата Кушугумської селищної ради 
Виборчий округ № 19 
Брижаненко Людмили Григоровни
У жовтні 2010 року мене було обрано депутатом Кушугумської селищної ради, у виборчому окрузі № 19 /вул.. Фурманова та Желєзнодорожна/.
Ознайомилася з нормативно-правовими документами селищної ради. Із своїми виборцями обговорила питання по благоустрою нашого селища, а саме: про освітлення вулиць, про вивіз сміття в спеціальних маркованих пакетах, про підсипку дороги біля залізниці, про встановлення номерів на будинках з назвами вулиць.
Приймаю активну участь у засіданні постійної комісії з питань планово - економічного розвитку та бюджету.
За моєю участю було проведено освітлення по вулиці Фурманова та Желєзнодорожній.
Квартальної на моєму окрузі немає, участок складний, бажаючих немає.
Також інформаційно-роз*яснювальну роботу провожу в телефонному режимі. Письмових звернень та скарг від виборців не надходило.

Звіт
Депутата Кушугумської селищної ради 
Виборчий округ № 22 
Бондаренко Тетяни Олексіївни
У листопаді 2010 року мене було обрано депутатом Кушугумської селищної ради, у виборчому окрузі № 22 / вул. Шевченко, вул. Леваневского, вул. Кірова/.
Ознайомилася з нормативно-правовими документами селищної ради. Із своїми виборцями обговорила питання по благоустрою нашого селища, а саме: про освітлення вулиць, про вивіз сміття в спеціальних маркованих пакетах, про встановлення номерів на будинках з назвами вулиць.
Приймаю активну участь у засіданні постійної комісії з питань планово-економічного розвитку та бюджету.
За моєю участю було проведено освітлення по вулиці Шевченко, Леваневского, Кірова.
Квартальні на моєму окрузі: вул. Шевченко - Стародубиць М., вул. Леваневского - Жук В., вул. Кірова - Лабинцева Л..
Письмових звернень та скарг від виборців не надходило.

Звіт
Депутата Кушугумської селищної ради 
Виборчий округ № 7 
Красносельської Ольги Олександрівни
У листопаді 2010 року мене було обрано депутатом Кушугумської селищної ради, у виборчому окрузі № 22 / вул. Победи, вул. Московська, вул. Весняна/.
Ознайомилася з нормативно-правовими документами селищної ради. Із своїми виборцями обговорила питання по благоустрою нашого селища, а саме: про освітлення вулиць, про вивіз сміття в спеціальних маркованих пакетах, про встановлення номерів на будинках з назвами вулиць.
Приймаю активну участь у засіданні постійної комісії з питань планово-економічного розвитку та бюджету.
За моєю участю було проведено освітлення по вулиці Победи, Московська, Весняна
Квартальної на моєму окрузі немає, немає бажаючих.
Письмових звернень та скарг від виборців не надходило.

ЗВІТ
Депутата Кушугумської селищної ради 
Виборчий округ №17 
Собко Інни Миколаївни
30 жовтня 2010 року на місцевих виборах мене було обрано депутатом Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області у виборчому окрузі №17 (вул. Кірова № 97-133, №128-196, вул. Первомайська)
З жовтня 2010 року і по теперішній час активно виконую депутатську роботу , приймаю участь в засіданнях Кушугумської селищної ради (сесіях) та постійної комісії з питань планово -економічного розвитку та бюджету, в якій вибрана секретарем.
Мною були проведені не одноразово зустрічі з виборцями на окрузі, на яких вирішувалися питання з вивозу побутового сміття з подвір'я мешканців, питання освітлення вулиць, питання заміну водогону по вул. Первомайській з буд.№1 до №40, обрізання дерев та гілок , які заважають електромережі селища, прибирання будівельних матеріалів з вулиці в подвір'я мешканців. По вул. Первомайській встановлено 10 ліхтарів з енергозберігаючими лампами, з яких тимчасово не працюють два. По вул. Кірова із семи працюють п'ять ліхтарів.
Стосовно заміни водогону по вул. Первомайській - питання залишається відкритим, так як чекаємо відповіді з обласного КП «Водоканал».
Проводжу індивідуальні прийоми громадян з різних питань втому числі вирішували питання скарг.