16 травня 2013

Відзначення Дня Перемоги в селищі Кушугум «Минуле стукає в наші серця»
       9 травня - це  свято тих, хто цінує мир, тих, хто прагне творення і благополуччя.
      На святковому мітингу, який відбувся в смт Кушугум, найтепліші поздоровлення і слова подяки були адресовані ветеранам, хто воював на фронтах, працював задля перемоги в тилу, переніс жахи окупації й фашистських таборів - усім, хто на своїх плечах виніс тяготи воєнного лихоліття.
      Воєнна пісня зустріла гостей та жителів селища на меморіальному комплексі. Година пам’яті запалила в серцях людей  вогник вдячності ветеранам та вогник переживання за майбутнє наших  дітей.
      В цей світлий сонячний день на святі  зі словами привітання виступили:  голова Кушугумської селищної ради Загребельна Г.О., головний лікар Кушугумської міської поліклініки Приходченко О.І. , директор НВК гімназії «Інтелект» Апостолова Т.О., член ради ветеранів Корінь М.П., районний депутат, головний лікар  ЗЦРЛ Трунов В.І., настоятель храму Архістратига Михаїла смт Кушугум ієрей Олександр Безпалий.
      Старшокласники у воєнній формі  несли почесну варту. Відбулася урочиста мить   покладення    квітів-вінків до стел.
       Біля селищної ради відбувся святковий концерт  «Минуле стукає в серця». Гостей  та  ветеранів вітали піснями та танцями місцеві артисти.
       На святі  діяла виставка малюнків «Війна очима дітей», підготовлена вихованцями ДЗНК «Ромашка» та учнями НВК гімназії «Інтелект». Присутні мали змогу залишити привітання на стенді «Голуб-миру бажає щастя» та сфотографуватися біля раритетної бойової техніки, яку надав Герасимов Олександр.
       Після завершення концерту шановних ветеранів ВВВ запросили в кафе на святковий обід та бойові 100грам.
       Напередодні свята  підприємці привітали з днем Перемоги ветеранів війни продуктовими наборами.
       Бажаємо всім ветеранам міцного здоровя, чистого неба, благополуччя, щастя й любові.
 
       Велика вдячність за підготовку та проведення свята: виконавчому комітету селищної ради, працівникам селищних бібліотек, колективам гімназії, дитячого садка, підприємцям та особисто селищному голові Загребельній Г.О.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.