18 липня 2013

Адміністративні послуги .    Завдяки сервісам Міністерства доходів і зборів платники податків можуть оперативно та безкоштовно отримати довідки,дозволи та свідоцтва.
Так, зокрема, серед  послуг , які пропонуються,- реєстрація книги обліку доходів  та витрат, видача довідки про сплату роботодавцем податків та зборів, реєстрація реєстратора розрахункових операцій, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, видача торгового патенту тощо.   Загалом перелік таких адміністративних  послуг містить 55 найменувань та затверджений відповідним наказом міністерства.
   Для зручності платників податків кожна послуга має інформаційну картку. В ній зазначено інформацію про су»бєкта, що надає адмінпослугу, нормативно - правові акти, які це регламентують та умови її отримання.   З інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб іх подання, термін її видачі, способи отримання результату тощо.
   З повним переліком усіх адміністративних послуг, які надаються Міндоходів та його територіальними органами, можна ознайомитися на сайті Міністерства    www.minrd.gov.ua                                                         
                                                                                                             ДПІ у Запорізькому районі

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.