30 січня 2014

Запорізькі платники сплатили майже 470 мільйонів гривень єдиного соцвнескуЗа оперативною інформацією, у січні 2014 року (станом на 28.01.2014р.) від запорізьких платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування надійшло 468,2 мільйона гривень.

Як відзначила начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька, у Запорізькій області середньомісячна сплата єдиного соціального внеску зросла на 8,8 млн. гривень – зі 442,6 мільйона гривень до 451,4 мільйона гривень.
Усього у 2013 році, за період адміністрування єдиного соціального внеску органами ГУ Міндоходів у Запорізькій області, до бюджету надійшов 1 мільярд 354,2 мільйона гривень. Порівняно з аналогічним періодом попереднього року сума надходжень зросла майже на 26,5 мільйона гривень.
У Запорізькому регіоні збережено позитивну тенденцію щодо подання звітів в електронному вигляді. Якщо за 9 місяців 2013 року в електронному вигляді звітували лише 38% платників ЄСВ, то вже у грудні – майже 90%. Упродовж трьох місяців – з жовтня по грудень минулого року звітність з ЄСВ подали майже 70,2 тис. суб'єктів господарювання, з яких 53,4 тис. – в електронному вигляді.
Стимулюють процеси електронізації звітності, перш за все, нові електронні сервіси Міністерства доходів і зборів України. До того ж, у перспективі Міністерство планує здійснити перехід до одночасної подачі звітності з податкових платежів і ЄСВ, а також переорієнтувати вже працюючі сервісні центри на надання всього комплексу адміністративних послуг з податкових і митних питань та сплати єдиного соціального внеску.
Нагадаємо, з метою створення комфортних умов для платників, на сьогодні звітність з ЄСВ можна подати в один із трьох способів: електронною поштою з використанням ключів електронного цифрового підпису; на паперових носіях, завірених підписом керівника і одночасною подачею звіту в електронному вигляді на електронних носіях; на паперових носіях, якщо кількість застрахованих осіб менше 5 осіб.
Крім того, платники можуть формувати податкову звітність в "Електронному кабінеті". Цей сервіс запроваджено на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України.

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.