22 грудня 2013

ДПА інформує


Понад 808 млн. гривень ПДВ надійшло до держаного бюджету від запорізького регіону


Таку суму сплатили запорізькій платники податків протягом січня-листопада 2013 року.
Протягом поточного року працівниками Міндоходів проводиться робота в напрямку упередження імовірного зниження платниками бази оподаткування податком на додану вартість. Це - контроль за: правомірністю подання платниками уточнюючих розрахунків по ПДВ, згортанням позитивних нарахувань ПДВ, а також правомірністю декларування платниками залишку від'ємного значення ПДВ (р.24), який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду по юридичних особах.
Особлива увага приділяється категоріям підприємств, що імовірно занижують суму податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню, та, відповідно, сплаті до Державного бюджету. До таких платників належать суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють імпортні операції за ціною, відмінною від середньої, на яких відбувся "обрив" ланцюга постачання певної групи імпортних товарів, здійснюють нетиповий експорт, сільськогосподарських підприємств, що сформували податковий кредит платникам та інші.
 Додаткові надходження ПДВ за 10 місяців поточного року за рахунок відпрацювання вищевказаних категорій платників склали майже 72 млн.грн.

ГУ Міндоходів у Запорізькій області
Запорізькі платники віддають перевагу дистанційній звітності

Тільки цього року Акредитований центр сертифікації ключів, що діє при ГУ Міндоходів в Запорізькій області, з моменту свого відкриття видав більше 57 тисяч електронних ключів цифрового підпису, 38750 фізичних і юридичних осіб, громадян області стали власниками ключів, скориставшись безкоштовним сервісом від Міндоходів України.
- Сьогодні значна частина платників податків Запорізького регіону на власному досвіді переконалася в доцільності здачі звітності в електронному вигляді. Зручність, оперативність, економічність – це ті основні переваги перед паперовою звітністю. Адже платники податків, які вирішили йти в ногу з часом, які відмовилися від стояння в чергах при здачі звітності і вирішили заощадити на придбанні паперових бланків, отримали ще немало переваг дистанційного способу представлення звітності. Адже це, можливість оперативного оновлення форматів представлення документів в електронному вигляді телекомунікаційними каналами зв'язку і гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок і описок, - зазначає перший заступник начальника ГУ Міндоходів в Запорізькій області Сергій Давидков.
Важливо, що з 1 листопада цього року для клієнтів Акредитованого центру сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів від Міндоходів України формуються на два роки. Таку можливість центр сертифікації ключів, що діє при Міністерстві, отримав після проходження процедури акредитації. Були сформовані нові технологічні сертифікати центру і серверів центру, що дало можливість продовжити час дії цифрових підписів. Інновація не тільки заощадить час платників на придбання ключів, але і сприяє їх залученню до активного застосування інформаційно-комунікаційних технологій.

ГУ Міндоходів у Запорізькій області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.