17 червня 2014

Запорізькі міндоходівці передали необхідні речі для дітей-інтернатівців зі східних областейДнями працівники ГУ Міндоходів у Запорізькій області зібрали та передали гуманітарну допомогу
для багатодітних родин та дітей з інтернатів Донецької області, які тимчасово переселилися до м. Запоріжжя. Предмети першої необхідності – дитячий одяг, миючі та гігієнічні засоби, продукти харчування, іграшки, посуд, книги – далеко не повний перелік того, що за один день встигли зібрати для переселенців співробітники обласного апарату Міндоходів.
Усю допомогу, у тому числі певну суму коштів, передано до місць тимчасового розташування дітей – це профілакторії та санаторії м. Запоріжжя.
Представники профспілкового комітету ГУ Міндоходів у Запорізькій області відзначили, що за дуже малий час – один день працівники швидко зібрали необхідні речі для тих, хто наразі потребує допомоги.
– Це – не одноразова акція, заходи будуть постійними. Тому сьогодні  головне – оперативно надати людям необхідну допомогу, – зазначила голова профспілкового комітету ГУ Міндоходів у Запорізькій області Ольга Богданова.

ГУ Міндоходів у Запорізькій області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.